Prudniczanie nagrodzeni!

7 czerwca w Opolu odbyła się gala Złotych Spinek Nowej Trybuny Opolskiej 2017. Podczas trwania gali wręczono także nagrody Człowieka Roku, jednym z nagrodzonych był prezes Stowarzyszenia Prudniczanie Jarosław Szóstka.

Oficjalna gala była uwieńczeniem plebiscytu Nowej Trybuny Opolskiej Człowiek Roku 2016. Nagrody przyznawano w 4 kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Jarosław Szóstka otrzymał nominację w kategorii samorządność i społeczność lokalna za akcje Stowarzyszenia Prudniczanie, w tym te związane z prudnicką strefą parkowania oraz Raportami Aktywności Radnych. Społeczne poparcie działań stowarzyszenia przez mieszkańców powiatu prudnickiego zostało wyrażone w głosowaniu i ostatecznie Człowiekiem Roku powiatu prudnickiego w kategorii samorządność i społeczność lokalna został Jarosław Szóstka. Jak podkreślił prezes Stowarzyszenia Prudniczanie – nagrody nie traktuje, jako osobistego wyróżnienia, ale docenienie pracy całego stowarzyszenia.

Grono laureatów z powiatu prudnickiego uzupełnili: Waldemar Jocher (kategoria kultura), Marzanna Zawadzka-Ciępka (działalność społeczna i charytatywna) oraz Eryk Hoppe (biznes).

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim mieszkańcom powiatu prudnickiego za poparcie działań stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *