Prudniczanie nagrodzeni!

7 czerwca w Opolu odbyła się gala Złotych Spinek Nowej Trybuny Opolskiej 2017. Podczas trwania gali wręczono także nagrody Człowieka Roku, jednym z nagrodzonych był prezes Stowarzyszenia Prudniczanie Jarosław Szóstka.

Oficjalna gala była uwieńczeniem plebiscytu Nowej Trybuny Opolskiej Człowiek Roku 2016. Nagrody przyznawano w 4 kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Jarosław Szóstka otrzymał nominację w kategorii samorządność i społeczność lokalna za akcje Stowarzyszenia Prudniczanie, w tym te związane z prudnicką strefą parkowania oraz Raportami Aktywności Radnych. Społeczne poparcie działań stowarzyszenia przez mieszkańców powiatu prudnickiego zostało wyrażone w głosowaniu i ostatecznie Człowiekiem Roku powiatu prudnickiego w kategorii samorządność i społeczność lokalna został Jarosław Szóstka. Jak podkreślił prezes Stowarzyszenia Prudniczanie – nagrody nie traktuje, jako osobistego wyróżnienia, ale docenienie pracy całego stowarzyszenia.

Grono laureatów z powiatu prudnickiego uzupełnili: Waldemar Jocher (kategoria kultura), Marzanna Zawadzka-Ciępka (działalność społeczna i charytatywna) oraz Eryk Hoppe (biznes).

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim mieszkańcom powiatu prudnickiego za poparcie działań stowarzyszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *