Nowe logo Prudniczan

W tym roku nasze stowarzyszenie będzie obchodziło swoje 3. urodziny, z tej okazji postanowiliśmy trochę odświeżyć nasze logo.

Na nasze logo składało się do tej pory z wieży Woka oraz nazwy naszego stowarzyszenia. Od dłuższego czasu pracowaliśmy jednak nad bardziej rozpoznawalną sygnaturą, która mieszkańcom Prudnika kojarzyłaby się z naszą działalnością. Dlatego postanowiliśmy zmienić nieco naszą sygnaturę i połączyć literkę P z motywem wieży Woka.

Dzięki takiemu zabiegowi otrzymujemy skróconą wersję logo, która może być używana bez konieczności dodawania obok lub pod spodem logotypu. Co do samego logotypu pozostanie on praktycznie bez zmian, bo zostaliśmy przy szeryfowym foncie.

Nasze kolory pozostają takie same: znany i kojarzony z Prudniczanami błękit oraz biel i ciemna czerwień.

Jak Wam się podoba ta graficzna zmiana?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *